Útulky v okolí

Najděte útulek ve vašem okolí, zajděte vyvenčit pejska, adoptujte si mazlíčka (klidně jen virtuálně), pošlete nebo zavezte do útulku dar osobně. Každý skutek se počítá.

Pokud rádi fotíte, domluvte se s útulkem, že jim opuštěná zvířátka nafotíte. Díky profi fotkám sdíleným na facebooku a stránkách útulku mají zvířátka větší šanci, že si pro ně někdo přijede. Fotky mazlíčků patří mezi lidmi k nejoblíbenějším, a to se do portfolia hodí 🙂 Nemusíte být profíci, stačí nadšenci se srdcem pro dobrou věc.

Ve spolupráci s projektem FELITI KASTRUJE zde naleznete mapu:

  • veterinářů, u kterých můžete kastrovat včetně cen za kastraci a přehled kastračních programů, které pomáhají hradit kastrace toulavých koček. Pokud se ve vašem okolí toulají opuštěná zvířata, kontaktujte je!

  • mapu krmiček, které na své náklady krmí bezprizorní kočky. Pomáhat můžete krmivem nebo odchytem, kastrací a umisťováním koček, pomůžete tak zabránit množení a šíření nemocí a ti roztomilí prcci můžou najít pěkný domov 🙂

Někteří z našich zachráněnců 🙂 Přidáte se taky?

  

Jak můžete pomoct vy?

Zdánlivě malé skutky mění svět. Naplňte jedním kliknutím misku, vyvenčete pejska z útulku, adoptujte nebo pomozte opuštěnému zvířeti na ulici. Jak na to?