Calibra Premium line

Naši pejsci, naši mazlíčci. Každý je jiný. Jeden leží celý den na gauči a sleduje se svým páníčkem televizi. Jiný běhá a skáče, loví zvěř v lese nebo zachraňuje lidské životy. Jeden je maličký a vejde se do dámské kabelky, jiný je veliký a silný. A další zase prožil ve svém životě veliká traumata a potřebuje speciální péči. Na všechny pamatuje tým Calibra složený z veterinářů, chovatelů, odborníků na výživu a nadšenců se svou novou řadou krmiv čítající sedm různých druhů receptur pro různé druhy psů či jejich různé životní etapy.

 

V Calibře pečlivě vybrali kvalitní suroviny a skombinovali je do těch nejvhodnějších poměrů.

 

Co přináší řada Calibra Premium line Vám?

+ České produkty

+ Pečlivý výběr kvalitních surovin

+ krmivo bez umělých barviv; GMO free (bez geneticky modifikovaných organismů)

+ Nižší krmné dávky

+ Spokojeného zdravého mazlíčka s optimálním trávením

+ Ucelenou řadou výběr z receptur pro každou věkovou kategorii a specifické požadavky

+ Praktické obaly (u 12 kg balení zip na uzavření pytle)

 

Co přináší řada Calibra Premium line Vašemu mazlíčkovi

+80 % proteinů živočišného původu

+ Vysoký obsah masa

+ Výhradně jednodruhové receptury (kuře/jehně)

+ Ovoce a zelenina – podpora trávení, přírodní zdroje betakarotenu, vitamínů a vlákniny

+ Minerály v chelátové forměnejpřirozenější přírodní a snadno vstřebatelná forma

+ Nové kvalitní obiloviny rýžehypoalergenní, bezlepková surovina s vysokou stravitelností oves – nízký glykemický index, kvalitní zdroj vlákniny bohatý na vitamíny skupiny B a minerály kukuřice – bohatý zdroj energie

+ Kořen čekankyblahodárný vliv na funkci žlučníku, jater a trávení

+ Vyšší obsah lososového oleje – výborná stravitelnost

 

Z jakých receptur si můžete vybrat?

Calibra Premium Line Sensitive

Premium Sensitive

To nejlepší pro dospělé psy všech plemen, kteří mají citlivé zažívání, kůži nebo srst. Výbornou stravitelnost zajišťuje jehněčí maso z Nového Zélandu. Omega-3 mastné kyseliny z lososového oleje podporují zdravou kůži a růst krásné srsti. Krmivo je velmi šetrné k zažívání, přesto díky vyváženému poměru aditiv, vitamínů a chelátových minerálů zajistí pejskovi dostatek využitelné energie.

Calibra Premium Line Puppy&Junior

Premium Puppy & Junior

Krmivo pro štěňata a mladé psy (do 30 kg) obsahující kuřecí maso pro správný vývoj zubů, kostí, svalů a kloubů; lososový olej pro vývoj silného imunitního a nervového systému; petržel pro optimální trávení; jablka pro vysoký obsah vlákniny; kořen čekanky pro blahodárný vliv na funkci žlučníku i jater a další ingredience pro podporu růstu.

Calibra Premium Line Adult large

Premium Adult Large

Granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen (více než 30 kg) plné antioxidantů, vitamínů, chondroprotektiv a chelátových minerálů. Svým složením obohaceným o slávku zelenoústou a čekankový kořen napomáhají správné funkci pohybového aparátu, srdeční činnosti a zažívacího traktu.

Calibra Premium Line Junior large

Premium Junior Large

Kompletní krmivo pro štěňata a mladé psy velkých plemen (nad 30 kg). Kuřecí maso, lososový olej, chelátové minerální látky, slávka zelenoústá, betaglutany a další jsou použity ve vyváženém poměru předcházejícím růstovým problémům mladých psů.

Calibra Premium Line Senior&Light

Premium Senior & Light

Určeno pro starší psy, případně pro psy s nadváhou. Krmivo je lehce stravitelné, napomáhá zpomalovat proces stárnutí a preventivně působí proti onemocnění kloubů. Díky mušlím slávky zelenoústé obsahuje vysoký podíl glykosaminoglykanů potřebných k tvorbě chrupavek a kloubního mazu.

Calibra Premium Line Adult

Premium Adult

Vyvážená strava pro dospělé psy menších a středních plemen s vysokým obsahem kuřecího masa a jater, s jablky, mrkví, petrželí, hráškem, pivovarskými kvasnicemi, s obsahem Yuccy pro dobré trávení a redukci toxických metabolitů. Je velmi chutné a přispívá k udržení optimální hmotnosti a dobré kondice.

Calibra Premium Line Energy

Premium Energy

Svým složením je nejvhodnější pro psy aktivní a pro psy, kteří svou tělesnou hmotnost potřebují zvýšit. Vysoký obsah energie zaručuje vysoký obsah bílkovin z kuřecího masa, vyšší obsah chondroprotektiv zase regeneraci kloubních chrupavek, šlach a vazů a prevenci artrotických onemocnění v období zátěže.

Prodejny kvalitního krmiva značky Calibra najdete na mapce zde.

Jak můžete pomoct vy?

Zdánlivě malé skutky mění svět. Naplňte jedním kliknutím misku, vyvenčete pejska z útulku, adoptujte nebo pomozte opuštěnému zvířeti na ulici. Jak na to?