O projektu

Jak to funguje?

Opravdu může pouhé kliknutí pomáhat? Ano! Každý den můžete jednou kliknout a naplnit virtuální misku. Počet misek na konci měsíce sečteme a přepočteme na reálné krmivo. To do útulků a dočasek odešle sponzor projektu Calibra. Kliknutí je zadarmo. Díky vašemu klikání a sponzorovi kvalitního krmiva pomáháme krmit opuštěné mazlíčky. Přijď každý den naplnit misku. Má to smysl!

 

Projekt Pomáhám krmit vznikl v roce 2018 pro podporu opuštěných čtyřnožců. Zvířata jsou upřímná, nevinná a oddaná stvoření. Nevyčítají nám pozdní příchod a vítají nás, jakoby se nic nestalo. Bezmezně nás milují i přesto, že jsme nedodrželi slíbenou procházku. Poděkují i za pozdní misku granulí.

Jmenuji se Anna Fabiánová a pocházím z rodiny, pro kterou jsou zvířata první-poslední. Vyrůstala jsem obklopená psy a kočkami a urvat si ve vlastní posteli kousek místa je výhra. Ale neměnila bych.

Opuštěných zvířat jsou plné útulky i ulice. Pomoc přitom není složitá.

Díky mé rodině, skvělým přátelům – Terka Révayová (grafika, projektová spolupráce), David Hotař (tvorba webových stránek) a vám, můžeme pomáhat každý den. Děkujeme za každý klik!

Jak můžete pomoct vy?

Zdánlivě malé skutky mění svět. Naplňte jedním kliknutím misku, vyvenčete pejska z útulku, adoptujte nebo pomozte opuštěnému zvířeti na ulici. Jak na to?